Kia Cerato: Podgrzewanie fotela kierowcy (jeśli jest w wyposażeniu)

Kia Cerato –> Poznaj swój samochód –> Siedzenia –> Regulacja fotela kierowcy –> Podgrzewanie fotela kierowcy (jeśli jest w wyposażeniu)

Podgrzewanie fotela kierowcy


Gdy zapłon jest włączony, przednie fotele mogą być indywidualnie ogrzewane elektrycznie. Po naciśnięciu wyłącznika ogrzewania fotela, temperatura fotela będzie regulowana przez termostat. W celu wyłączenia układu ogrzewania fotela, należy ponownie nacisnąć ten wyłącznik.

UWAGA
  •  Układ ogrzewania fotela nie będzie działał, jeśli temperatura otoczenia przekracza 37+-3 C.
  •  Jeśli układ ogrzewania fotela nie działa przy temperaturze otoczenia niższej niż 28+-3,5 C, powinien zostać sprawdzony przez autoryzowanego sprzedawcę.
  •  Do czyszczenia siedzeń nie należy stosować rozpuszczalników organicznych, jak rozpuszczalnik do lakierów, benzen, alkohol i benzyna. Stosowanie ich może spowodować zniszczenie powierzchni elementu grzejnego lub siedzeń.
  •  Aby nie dopuścić do przegrzania układu podgrzewania fotela, nie należy umieszczać na fotelu koców, poduszek lub pokrowców, gdy układ ogrzewania jest włączony.
  •  Nie należy wymieniać obicia siedzeń. Na siedzeniach wyposażonych w podgrzewanie nie należy umieszczać ciężkich ani ostrych przedmiotów. Mogłoby to spowodować uszkodzenie elementów grzejnych siedzenia.

 

OSTRZEŻENIE Pasażerowie powinni z dużą ostrożnością korzystać z układu ogrzewania foteli, aby nie dopuścić do przegrzania lub oparzeń. Uważać trzeba szczególnie na następujących pasażerów:
  1.  Niemowlęta, dzieci, osoby starsze lub inwalidzi, albo pacjenci leczeni ambulatoryjnie
  2.  Osoby o wrażliwej skórze lub takie, które łatwo ulegają oparzeniom
  3.  Osoby zmęczone
  4.  Osoby pod wpływem alkoholu
  5.  Osoby stosujące leki powodujące senność lub ospałość (tabletki nasenne, przeciw przeziębieniowe itp.)

Regulacja pochylenia oparcia fotela kierowcy

Aby pochylić oparcie fotela kierowcy należy:  Lekko pochylić się ku przodowi i unieść do góry dźwignię regulacji po ...

Regulacja zagłówka

Regulacja zagłówka w górę i w dół Zagłówek nie tylko zapewnia kierowcy i pasażerom wygodę, ale także pomaga ch ...

Categorie