Kia Cerato: Regulacja elektryczna (jeśli jest w wyposażeniu)

Kia Cerato –> Poznaj swój samochód –> Lusterka –> Lusterko wsteczne z pozycją dzień/noc –> Regulacja elektryczna (jeśli jest w wyposażeniu)

Regulacja elektryczna


Kiedy silnik pracuje, redukcja olśnienia jest sterowana automatycznie przez czujnik zamontowany w lusterku wstecznym. Czujnik zamontowany w lusterku wykrywa poziom oświetlenia wokół samochodu i za pomocą reakcji chemicznej, automatycznie redukuje olśnienie światłami reflektorów samochodów jadących z tyłu.

Zawsze gdy dźwignia zmiany biegów zostaje ustawiona w pozycji jazdy wstecz (R), w celu polepszenia widoczności za samochodem, lusterko automatycznie przechodzi w ustawienie jaśniejsze.

Kiedy zapłon jest włączony, samoczynnie zostanie włączona funkcja automatycznego ściemniania.

Należy nacisnąć przycisk włączania/ wyłączania (ON/OFF) (1), aby wyłączyć funkcję automatycznego ściemniania. Wskaźnik lusterka zgaśnie.

Należy ponownie nacisnąć przycisk włączania/wyłączania (ON/OFF) (1), aby włączyć funkcję automatycznego ściemniania.

Wskaźnik lusterka zacznie się świecić.

UWAGA Podczas czyszczenia lusterka, używać ręcznika papierowego lub innego podobnego materiału nadającego się do mycia szkła. Nie wolno kierować środków do mycia szyb w aerozolu centralnie w kierunku lusterka, gdyż może to spowodować wniknięcie środka myjącego do wnętrza obudowy lusterka.

Regulacja ręczna

Regulację tę należy przeprowadzić przed rozpoczęciem jazdy samochodem i gdy dźwignia regulacji dzień/noc znajduje się w pozycji dzie ...

Oświetlenie wnętrza

...

Categorie