Kia Cerato: Układ regulacji jakości powietrza (jeśli jest w wyposażeniu)

Kia Cerato –> Jazda samochodem –> Automatyczny układ kontroli klimatu w samochodzie –> Układ regulacji jakości powietrza (jeśli jest w wyposażeniu)

Układ regulacji jakości powietrza


Powietrzem doprowadzanym do samochodu można automatycznie sterować. Aby włączyć układ regulacji jakości powietrza, należy nacisnąć ten przycisk.

Podczas wykorzystywania trybu AQS, system AQS (układ regulacji jakości powietrza) automatycznie wykrywa zanieczyszczenie powietrza na zewnątrz samochodu i minimalizuje ilość wnikających zanieczyszczeń do jego wnętrza, jednakże, nieprzyjemne lub przykre zapachy, które mogą występować, mogą być nadal wyczuwalne w jego wnętrzu.

Aby wyłączyć układ należy;

OSTROŻNIE
  •  Dłuższa jazda z włączonym "układem regulacji jakości powietrza" będzie powodowała powstawanie mgły wewnątrz pojazdu.
  •  W celu usunięcia mgły z wnętrza pojazdu, należy nacisnąć przycisk lub ustawić przycisk sterowania doprowadzaniem powietrza z zewnątrz na doprowadzanie powietrza z zewnątrz.
  •  Czujnik sterowania jakością powietrza znajduje się z boku chłodnicy silnika; należy uważać, aby nie uszkodzić tego czujnika.

Przycisk sterowania doprowadzaniem powietrza

Przycisk wykorzystywany jest do wyboru położenia sterowania doprowadzaniem (świeżego)powietrza z zewnątrz lub położenia cyrkulacji powiet ...

Przycisk wyboru trybu

Przycisk wyboru trybu steruje kierunkiem przepływu powietrza przez układ wentylacji. Nawiewy powietrza zmieniają się następująco: U ...

Categorie