Kia Cerato: Wycieraczki przedniej szyby panoramicznej

Kia Cerato –> Jazda samochodem –> Wycieraczki i spryskiwacze –> Wycieraczki przedniej szyby panoramicznej

Wycieraczki przedniej szyby panoramicznej


Po włączeniu zapłonu wycieraczki pracują w następujący sposób.

OFF :Wycieraczki nie pracują INT :Wycieraczki pracują w sposób przerywany w jednakowych odstępach czasu. Tryb ten należy wykorzystywać przy lekkim deszczu lub podczas mgły. Aby zmienić prędkość pracy wycieraczek należy obrócić pokrętło regulacji prędkości (1).

LO : Normalna prędkość pracy wycieraczek HI : Duża prędkość pracy wycieraczek : W celu ustawienia pojedynczego
cyklu pracy wycieraczek należy dźwignię znajdującą się w położeniu OFF popchnąć do przodu i zwolnić Wycieraczki będą pracowały w sposób ciągły, jeżeli dźwignia zostanie popchnięta do góry i przytrzymana.

UWAGA Jeżeli na przedniej szybie panoramicznej zbierze się dużo śniegu lub lodu, przed uruchomieniem wycieraczek należy ją odmrozić przez około 10 minut bądź usunąć śnieg i/lub lód co umożliwi ich prawidłową pracę.

 

UWAGA
  •  Aby nie doprowadzić do uszkodzenia wycieraczek lub przedniej szyby panoramicznej, nie należy uruchamiać wycieraczek gdy szyba jest sucha.
  •  Aby nie doprowadzić do uszkodzenia piór wycieraczek, nie należy wycierać ich ani niczego w ich pobliżu benzyną, naftą, rozpuszczalnikiem do farb lub innymi rozcieńczalnikami.
  •  Aby nie doprowadzić do uszkodzenia ramion wycieraczek lub innych elementów, nie należy poruszać wycieraczek ręcznie.

Wycieraczki i spryskiwacze

...

Spryskiwacze przedniej szyby panoramicznej

W celu spryskania szyby przedniej płynem do spryskiwaczy szyb samochodowych, należy delikatnie pociągnąć do siebie dźwignię znajdują ...

Categorie